Firma Tanıtımı

Gelişen endüstrinin otomasyon ve yazılım ihtiyaçlarına, yenilikçi çözümler üretmek amacıyla, Bursa'da kurulan bir mühendislik firmasıdır. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız fabrika otomasyon çözümleri konusunda ülkemizi yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeye çalışmaktadır. Hba Otomasyon uzman kadrosu ve imkanlarıyla Özel makineler, PLC yazılımları, Test aparatları, ABB, KUKA, MOTOMAN, FANUC endüstriyel robotları ile robotlu otomasyon, Bilgisayar Yazılımları, Veri Toplama Merkezleri gibi konularda proje, destek, servis, yedek parça, eğitim olanakları sunmaktadır.


Misyon

- Ülkemizdeki ve dünyadaki teknoljiyi geliştirerek, müşterilerimiz için daha uygun çözümler sunmak.
- Geçmişten bugüne projelerdeki ve AR-GE çalışmalarımızdaki başarılarımızı sürekli arttırarak, mevcut müşterilerimizi memnun etmek ve yeni müşterilerimizide referanslarımız arasına katmak.
- Kurulduğu ilk yıldan itibaren yurt içi ve yurt dışında yaptığımız başarılı işlere yenilerini eklemek.


Vizyon

"Siz isterseniz, biz sağlarız" sloganıyla, kurulduğumuz yıldan bu yana kaliteyi, yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bütün müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek ve fabrika otomasyon sistemleri konusunda alanında bir numara olmak.


HBA Robotlu Otomasyon Sistemleri Mühendislik Yazılım Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Alaaddinbey Mah. 631. Sk. No:3/D
Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
Tel : +90 224 494 20 20
Fax : +90 224 243 50 50
info@hbarobot.com

Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır